TU Noord poll

Voordat nieuwe bestemmingen er liggen, blijven gronden vaak lang braak liggen. Om te voorkomen dat daar beschermde planten of dieren komen, wordt de grond soms kaal gehouden; mensen worden geweerd door hekken. Voor braakliggende gronden is echter het mogelijk tijdelijk de natuur haar gang te laten gaan en als de bouw van start gaat, alsnog het terrein bouwrijp te maken. Zo ontstaat gratis een groengebied.
Sorry, there are no polls available at the moment.

RSS feed

Science Center open vanaf 2 september

Op 1 september wordt het Science Center aan de Mijnbouwstraat 120 officieel geopend. Vanaf 2 september is open voor het publiek. Het Science Center is gevestigd in het pand waar vroeger de faculteit Mijnbouwkunde en Petroleumwinning huisde. Het Science Center is een ontmoetingsplek tussen wetenschap en maatschappij: bezoekers gaan in dezelfde ruimtes met dezelfde apparatuur en concepten aan de slag als wetenschappers en studenten.

Geef een reactie

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>